GOOGLE UYGULAMALARI

GOOGLE HARİTALAR

Haritalara Firmamı Eklemek İstiyorum, Ücretli Mi?

Sadece bir kere ödeme yapmanız yeterlidir. Daha sonra senelik, abonelik vb. ücretler ödemenize gerek yoktur.

Firmam Nerede Görüntülenir?

Yandex Navigator , Google Maps, iPhone Haritalar vb. harita servislerinde görüntüleneceği gibi arama motorlarında da haritanız, şirket bilgileri ile birlikte çıkar ve size ekstra dönüş sağlar.

Ayrıca harita kaydınızı WhatsApp, Instagram gibi platformlar üzerinden de istediklerinize gönderebilirsiniz.

Nasıl Kayıt Yapabilirim?

Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

GOOGLE REKLAMLARI

Internet kullanan herkesin temel ihtiyacı ve çoğu kullanıcının internete giriş sayfası olan Google, tüm potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetinizi aradığı yerdir. Google Reklamları da, sizi arayan kullanıcılara gösterilen gelmiş geçmiş en verimli reklam türüdür.

  • Google Reklam Vermek ama Nasıl?

    Google reklam servisi AdWords (Ads) ile reklam verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize hedefinizi söylemek olacaktır. Yüksek kalite puanına sahip hesabımız sayesinde hem Google’da üst sıralarda yer alacak hem de rakiplerinizden çok daha az ödeyeceksiniz.

  • Google Reklam Fiyatları?

    Google AdWords’te dilediğiniz bütçe ile başlayabilirsiniz. Önemli olan her zaman beklentilerinizi karşılayabilmektir.

 

Hem işinizi büyütecek hem de çok seveceğiniz bir ekiple çalışmak istemez misiniz? Tecrübemiz, hızlı desteğimiz ve sizi anlayan özel müşteri temsilcinizle siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın.

 
Eğer bütçe konusunda kararsızsanız, hemen başvurun, sertifikalı uzmanımız size ulaşsın.
 

GOOGLE ALIŞVERİŞ REKLAMLARI

Google alışveriş reklamları ile e-ticaret sitenizdeki ürünlerinizin görseli, fiyatı, promosyon mesajı ve mağaza adı ile arama sonuçlarında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu reklam türünü kullanabilmeniz için sitenizde satış imkanı olması gerekmektedir.

Arama sonuçlarında kullanıcılar ürün fiyatlarını da görüntülerler. Bu durumda rakipleriniz ile kıyaslama sağlayarak uygun fiyatlı ürünü satın almak için reklama tıklarlar. Direk satın alma sayfasına yönlendiği için satış dönüşüm oranı da artacaktır. Fiyat avantajı olan ya da elinizde stoğu fazla olan ürünleriniz için de özellikle kullanabileceğiniz bir reklam türüdür.

Reklamlar Nerede Görüntülenir?

Reklamlar Google arama sonuçlarında Alışveriş sonuçları içerisinde görüntülenir.

Nasıl Ücretlendirilir?

Google metin reklamlarında olduğu gibi reklamlarınız gösterim aldığında değil, kullanıcılar web sitenize giriş sağladıklarında ücret ödersiniz.

Daha kapsamlı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

GMAİL REKLAMLARI

Reklamlar Nerede Görüntülenir?

Reklamlar e-posta kutusundaki tanıtımlar sekmesinde en üste renklendirilmiş e-posta şeklinde görüntülenir. İçeriğinde kampanyanızın hedeflerine bağlı olarak görsel içerik, video ya da kayıt formlarına yer verebilirsiniz.

Hedefleme Seçenekleri Nelerdir?

Anahtar Kelime, meslek, ilgi alanları, dil, alan adı, e-mail listesi, mobil cihaz(iOS, Android,Masaüstü), Yaş ve Cinsiyet hedeflemesi yaparak reklamlarınızı yayına alabilirsiniz.

Nasıl Ücretlendirilir?

Reklamlar tıklama başına ücretlendirme esasına göre çalışır.

Daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın, size uygun bütçeyi ve strateji belirleyelim.