Facebook Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Facebook Reklamları
Facebook Reklamları

Neden Facebook’ta Reklam Vermeliyim?

Böylesine potansiyel bir kitle varken yapmanız gereken Facebook’ta reklam vermek olacaktır. Böylece reklamlarınız için hedef kitlenizi belirleyip onlara istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda erişim sağlayabilirsiniz.

Facebook Reklamları sayesinde internet sitenize trafik sağlayabilir, satışlarınızı artırabilir, mağazanıza ziyaret çekebilirsiniz. Ayrıca sayfanıza ve marka bilinirliğinize de büyük katkı sağlayabilirsiniz.

Facebook Reklamları Nerede Çıkar?

Facebook kullanıcıları bu platformu; aileleri, arkadaşları ve ilgilendikleri konular hakkında yeni haberlere erişmek için kullanır. Reklamlarınız da, hem sitede hem de mobil cihazlarda bu haberler arasında, onlardan biriymiş gibi Facebook ana sayfasında gösterilir.

Facebook Hedefleme Seçenekleri Nelerdir?

Reklamlar için hedef kitle ülkeye, şehre, yaşa, cinsiyete, ilgi alanına, eğitim durumuna, iş unvanlarına, davranışlarına göre belirlenir. Bunun yanı sıra işletmenize göre özel hedef kitleler de oluşturulabilir. Bu sayede reklam bütçesi ürün ya da hizmet ile doğrudan ilgilenen kitle için kullanılmış olur.

Facebook Reklam Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Facebook reklamları gösterim aldığında herhangi bir ücret ödenmez. Kullanıcılar reklam ile etkileşim kurduğunda (internet sitesine ziyaret, beğenme, form doldurma) ödeme sağlanır.

Facebook’a Nasıl Reklam Verebilirim?

Web siteniz veya Facebook sayfanız varsa tek yapmanız gereken tecrübeli bir Facebook reklam ajansı ile çalışmak olacaktır.

 

Dr. BİLİŞİM olarak hemen bize ulaşın, size uygun bütçe ve stratejiyi beraber belirleyelim.

Tüm Sorularınıza Detaylı Cevap Almak İçin Bizi Arayın