Instagram Reklamları
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Instagram Reklamları
Instagram Reklamları

Instagram Reklam Türleri Nelerdir?

Instagram reklamları ile marka bilinirliği arttırma, internet sitenize tıklama, gönderinizi öne çıkarma, video görüntülemeleri elde etme ve uygulama indirme reklamları yapılabilir.

Reklamlar Nerede Görüntülenir?

Reklamlar, Instagram uygulamasını iOS ve Android cihazlarda kullanan kişilere gösterilir. Mobil cihazlarda kullanıcılara arkadaşları, aileleri ve takip ettikleri diğer Instagram hesapları tarafından paylaşılan görsellerle ve videolarla birlikte gösterilir.

Hedefleme Seçenekleri Nelerdir?

Reklamlar için hedef kitlesi ülkeye, şehre, yaşa, cinsiyete, ilgi alanına, eğitim durumuna, iş unvanlarına göre belirlenir. Bu sayede reklam bütçesi ürün ya da hizmet ile doğrudan ilgilenen kitle için kullanılmış olur.

Instagram Reklamı Nasıl Verilir?

Herkes Instagram reklamı oluşturabilir. Instagram'da yayınlanacak reklamları oluşturmak için bir Facebook Sayfanızın olması gerekir. Şu anda Power Editör aracılığı ile Instagram reklam kampanyası oluşturulabilir.

Instagram Reklam Ücretleri Nedir?

Facebook reklamlarında olduğu gibi reklamlarınız gösterim aldığında herhangi bir ücret ödenmez. Kullanıcılar reklam ile etkileşim kurduğunda ödeme sağlanır.

Daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın. Size uygun bütçeyi ve stratejiyi belirleyelim.

Tüm Sorularınıza Detaylı Cevap Almak İçin Bizi Arayın